7 Ağustos 2012 Salı

maymunları hep sevmişimdir-Senin sorunun ne biliyor musun? Flört manyağısın. Anlıyor musun?
-Anlıyorum.
-Bi bok anladığın yok göt herif! Bu gece barda sarı kafayla ne haltlar yediğini gördüm, beni salak mı zannediyosun sen?!
-'Konuşuyorduk.' Şişeden bir yudum aldı.
-sktir!

Gözüm dönmüştü. Elindeki bira şişesini kapıp hınçla duvara fırlattım. Cam parçaları ılımış bira eşliğinde her yana saçıldı. Şaşırmış görünmüyordu, manyaklıklarıma alışkındı. Hissiz hissiz bakıyordu suratıma. Şu ifadesizliği daha da çileden çıkarıyordu beni.
-‘Ne bakıyorsun öyle?! Söyle! Çek pis ellerini üzerimden!’
Yumrukları geçiriyordum koca bedenine. O ise delice salladığım kollarımı etkisiz hale getirmeye çalışıyordu. Kudurmuş bi köpek gibi hissettim , bişiyler fışkırıyordu her yanımdan. Dudağımı çevreleyen tükürüğü ve burnumdan akan sümükleri görmesini istemiyordum. Tüm bunların kompleksiyle "güzel bi hatun değilsin" dediği aklıma geldi; koca bir burnun ve koca bir popon var. "Kendine bak maymun surat" diyip gülmüştüm o an. Maymunları hep sevmişimdir.
Sabrını taşırmak üzereydim ve nitekim taştı da. Bileklerimden yakaladı. Canımı acıttığını söylerken çatık kaşlarıyla gözlerime bakıyordu ya da burnuma… Tam anlayamadım. Popomun büyüklüğünü mü düşünüyordu acaba? Yoksa selülitlerimi mi? Belki de o sarışını hayal ediyordu. Onun koca memelerini, fındık burnunu, uzun bacaklarını… Ben bunları düşünürken o ne düşünüyordu merak ediyordum. Hala bileklerimi sıkıyordu ve hala canımı acıtıyordu. Derin bi nefes aldı.
‘Peki sen senin olayını biliyor musun?’ dedi
-Olayım falan yok benim!
-Kaçığın tekisin ve...
-Ve ne?!
-Koca poponu seviyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder